0216 606 4 770 | 0553 664 47 70

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
0216 606 4 770

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk yıkama hizmeti veren firmalar arasında tercih yaparken bu firmaların kullandıkları koltuk yıkama makinelerinin ve kullandıkları ürünleri ve personel kadrosunun bu işteki başarılarını gözden geçirerek seçiminizi

yapmalısınız. Bizim sağladığımız koltuk yıkama hizmeti sizlere her şeyin en iyisini ve hak ettiğiniz şekilde hijyenik yerinde koltuk yıkama sağlayan bir firmadır. Temizliğinden ve hijyeninden emin bir şekilde kullanmanız gerekir çünkü koltuklarınız günün çoğunu üzerinde geçirdiğiniz eşyalarınızdır.

Yerinde Koltuk yıkama işlemi sonucunda temizliği yapılan koltuklarınızı evinize kadar teslim ediyoruz. Sizde koltuklarınızın yıkanması işleminden sonra bize hak verecek ve ne kadar iddialı olduğumuzu anlayacaksınız.

Firmamıza endişe etmeden koltuklarınızı emanet edebilir ve firmamıza son derece güvenebilirsiniz. Sizde koltuklarınızın yıpranmadan ve aşınmadan pırıl pırıl olmasını istiyorsanız firmamızla çalışabilir ve koltuklarınız için en iyi temizliği yapmamızı sağlayabilirsiniz.

493 kez görüntülendi