0216 606 4 770 | 0553 664 47 70

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
0216 606 4 770

Uğurmumcu Mahallesi Halı Yıkama

Uğurmumcu Mahallesi Halı Yıkama

Uğurmumcu Halı Yıkama Servisi Halı yıkama işlemi için tesislerimize gelen halılar öncelikle toz alma makinalarımızda itina ile geçirilerek yıkama öncesinde ön temizlikten geçer. Sonrasında halı cinsine göre ayrılan halılar son sistem makinalarda antibakteriyel şampuanlarla hem ön yüzü hemde arka yüzü deneyimli çalışanlarımızın kontrolünde yıkanır.

Uğurmumcu Halı Yıkama   Yıkama işlemi biten halılar sonrasında sıkma makinalarına alınarak sıkma işlemi tamamlanır. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra genel olarak % 95 kuru olarak makinadan çıkan halılar asma işlemine alınarak Uğurmumcu Halı Yıkama Firması   tamamen kuruması beklenir. Kuruma işlemi tamamlanan halılar sonrasında kontrol ve paketleme bölümüne alınarak poşetlenir ve paketlenir.

Teslim edileceği bölgelere göre ayrılır ve evinize kadar teslim edilir. Uğurmumcu Halı Yıkama Fiyatları  Halı yıkama aşamalarımız detaylıca yukarıdaki gibidir. Halı yıkama denilince akla ilk gelen halıdaki bizim olmalıdır. -En önemli ev içi allerjendir. Sıcak ve nemli ortamlarda kolaylıkla çoğalabilen gözle görülemeyen (mikroskopik) canlılardır.

347 kez görüntülendi