0216 606 4 770 | 0553 664 47 70

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
0216 606 4 770

Petrol-İş Mahallesi Halı Yıkama

Petrol-İş Mahallesi Halı Yıkama

Petrol-İş Mahallesi Halı Yıkama olarak profesyonel ekibimiz, tam otomatik halı yıkama makinelerimiz, hızlı ve sorunsuz servisimiz ile sektörde öncü ve lider firma olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Kartal Petrol-İş Halı Yıkama Firması ; hijyenik koşullar, uzman ve deneyimli kadro, son teknolojik yıkama makineleri ve kaliteli yıkama ürünleri ile sağlıklı olarak yapılmaktadır. Halılar; kullanım sonucunda içerisinde toz, kir ve bakteriler taşır; bu materyaller halıların derinine inerek halıların eski ve kötü görünmesine neden olur. Bu nedenle halılarınız sene içerisinde en az iki kez yıkanması gereken eşyalarınızdır.

Sağlık açısından çok önemli olan halı yıkama işlemi doğru yıkama ürünleri içinde uzman ekip ve son teknoloji halı yıkama materyalleri  ile yapılması gereken bir iş koludur.

Halılarınızın Geçtiği İşlemler

Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra ilk olarak toz alma makinesinden geçirilir. Üzerinde kenarında bulunan tozlar temizlenir ve yıkamadan alınacak başarı artırılır.

•Tozları alınan halılar ana makine olan yıkama makinesine alınırlar. Bu makine halılarınızı en güzel şekilde yıkayacak ve durulayacaktır.

•Daha sonra sıkma makinelerine alınan halılarınızın suyu sıkılır ve minimum nem oranı ile kurutma süresini azaltılır.

•Tüm bu işlemler neticesinde tertemiz olan halılarınız büyük klimalara alınır ve kurumaya bırakılır.

Güvenilir ve profesyonel halı yıkama anlayışının olmadığı bir halı yıkama firması size ve halılarınıza zarar verir. Ekibimiz uzmandır ve firmamız köklü bir firmadır.Bu cümlelerimiz klişeleşmiş gelse dahi küçük bir araştırma yaptığınızda Kartal Petrol-İş Mahallesi Halı Temizleme Merkezi fabrikasının ne denli sözlerinde haklı olduğunu göreceksiniz.

Hangi Firma Halılarınızı En Güzel Şekilde Yıkar?

Birçok halı temizleme fabrikasından hangisi daha iyidir diye araştırma yaptığınız zaman bazı kriterler ile yola çıkarsınız. Bir firmanın halınızı yıkama ve teslim etme süresi bir kriterdir. Kullandığı makinelerin kalitesi, çalışanlarının özverisi, çalışkanlığı bir kriterdir. Bununla birlikte, firmanın şube sayısı, müşteri hacmi gibi etkenler de belirleyici özellikler arasında girebilmektedir.

362 kez görüntülendi