0216 606 4 770 | 0553 664 47 70

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
0216 606 4 770

Göztepe Mahallesi Halı Yıkama

Göztepe Mahallesi Halı Yıkama

Göztepe Halı Yıkama firması, uygun fiyat ve adresten adrese seçenekleriyle halılarınızı profesyonel bir şekilde tam otomatik makinelerle, çevre dostu şampuanlarla yıkıyor, özel kurutma odalarında sadece 1 günde kurutarak, tüm kontrolleri yapılmış bir şekilde adresinize teslim ediyor.

Halılarınızın temizlik işlemi Kadıköy Göztepe Mahallesi Halı Yıkama Fabrikamızda hijyen ortamda temizliği gerçekleşmektedir. Tesisimizde kesinlikle havuz sistemi bulunmamakta ve oto yıkamacılar gibi yerlerde üzerilerine gezilerek temizlik işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Göztepe Mahallesi Halı yıkama servis araçlarımızla evinizden alınan halılarınız, halı yıkama şirketimize getirilip, toz alma işlemi yapıldıktan sonra sanayi tipi halı yıkama makinaları ile halıların ön ve arka tarafı yıkanır, halı sıkma makinası (santrafüj) ile halılar sıkılır, bu işlemlerden sonra halıların %90 gibi bir bölümü kuru çıkar ve kapalı odalarımızda, yanlamasına, paslanmaz borulara asılarak kurutulur.

Otomatik Halı Yıkama Makinesinin özelliği; halılarınız bu makinelerde tek tek yıkanır ve üzerilerinde 4 adet yıkama fırçası ile halılarınızın temizliği gerçekleşir. Kadıköy Göztepe Halı Yıkama Fabrikasında yıkama işlemi sırasında kullanılan halı şampuanı antibakteriyel özelliğe sahip ürün kullanılmaktadır. Buda halılarınızın daha hijyen, mikrop ve bakterilerden arındırılarak yıkanmasını sağlamaktadır.

387 kez görüntülendi