0216 606 4 770 | 0553 664 47 70

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
0216 606 4 770

Fetih Mahallesi Halı Yıkama

Fetih Mahallesi Halı Yıkama

Fetih Mahallesi Halı Yıkama servis araçlarımızla evinizden alınan halılarınız, halı yıkama şirketimize getirilip, toz alma işlemi yapıldıktan sonra sanayi tipi halı yıkama makinaları ile halıların ön ve arka tarafı yıkanır, halı sıkma makinası (santrafüj) ile halılar sıkılır, bu işlemlerden sonra halıların %90 gibi bir bölümü kuru çıkar ve kapalı odalarımızda, yanlamasına, paslanmaz borulara asılarak kurutulur. Daha sonra Ataşehir halı yıkama için yapılan halı poşetleri ile paketlenerek, evinize teslim edilir,

Halı yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir veya iki defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz. Ataşehir Fetih halı yıkama fabrikası olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınız üzerinde inatçı çıkmayan lekeler oluşmuş olabilir bu tür durumlarda lütfen Temizleme Merkezi halı yıkama‘ya güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olabilirsiniz. Uzun süre kullanmadığınız halılar nem ya da rutubetten dolayı koku yapabilir, kullandığımız halı yıkama şampuanları ve halı yıkama parfümlerimiz ile halılarınız mis gibi kokar, yenilenmişcesine ilk günkü görünümüne kavuşur.

Ataşehir Halı Yıkama Makinesinin özelliği; halılarınız bu makinelerde tek tek yıkanır ve üzerilerinde 4 adet yıkama fırçası ile halılarınızın temizliği gerçekleşir. Fetih Mahallesi Halı Yıkama Fabrikasında yıkama işlemi sırasında kullanılan halı şampuanı antibakteriyel özelliğe sahip ürün kullanılmaktadır. Buda halılarınızın daha hijyen, mikrop ve bakterilerden arındırılarak yıkanmasını sağlamaktadır.

338 kez görüntülendi