0216 606 4 770 | 0553 664 47 70

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
0216 606 4 770

Esenkent Mahallesi Halı Yıkama

Esenkent Mahallesi Halı Yıkama

Esenkent Mahallesi Halı Yıkama Fabrikamıza gelen halılar öncelikle cinsine göre ayrılır.Sonra toz alma işlemi uygulanır ve daha sonra yıkama aşamalarına geçilir.Yıkaması bittikten sonra dezenfekte işlemi yapılır ve kurutma odalarında kurumaya bırakılır.Kurutma işlemi de bittikten sonra hav alma – paketleme işlemlerinden sonra son kontrolleri yapılarak müşteriye hazır hale gelir ve dağıtım başlar. Maltepe Esenkent Mahallesi Halı Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenileyen Esenkent Halı Yıkama Firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. 

Esenkent halı yıkama firmaları arasında önemli markalardan olan ve sizlerin desteği ile sürekli yenilenerek büyüyen Temizleme Merkezi halı yıkama firması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile her zaman sizlerin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı kendisine ilke edinmiş ve sizlerin desteği ile büyük bir marka olmayı başarmıştır.Derdiniz derdimiz,sorununuz sorunumuz,halınız halımızdır ilkesi ile siz değerli halkımıza hizmet vermekteyiz. 
Maltepe Esenkent Halı Yıkama Firması olarak halılarınızı garantili tam otomatik makinelerde arkası ve ön yüzü olmak üzere iki tarafını da yıkamaktayız. Esenkent Halı Yıkama olarak sizlerin memnuniyeti firmamız için önemlidir.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına ekipmanlarını daima yenilemektedir. 

Maltepe halı yıkama siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendini her geçen gün geliştirip teknolojiyi takip ederek halılarınızı en kaliteli halı şampuanları ve ithal leke sökücü ilaçlar yardımı ile tertemiz bir şekilde siz müşterilerimize teslim etmektedir.Maltepe halı yıkama olarak biz yaptığımız işte çok iddialıyız.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlere hijyenik bir ortamda yaşamınızı devam ettirebilmeniz için gerekli olan temizliği bütçenizi zorlamayacak ücret karşılığında sunuyoruz. Modern makinelerimiz, sağlığa ve doğaya elverişli malzemelerimiz ve tecrübeli personelimiz ile birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama bir uzmanlık işidir. Bırakın bu işi biz yapalım siz temizliğin keyfini sürün.

 
333 kez görüntülendi