0216 606 4 770 | 0553 664 47 70

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
0216 606 4 770

Cevizli Mahallesi Halı Yıkama

Cevizli Mahallesi Halı Yıkama

Cevizli Halı Yıkama  firmamız halı yıkama sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliği taşır ve biz müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği en üst düzeyde tutarak gelişimimizi her geçen gün büyüyerek sürdürüyoruz. Biz halı yıkamada en iyi ve en kaliteli firma olarak kalabilmek için sizden aldığımız güç ve destekle çalışmalarımızı çağında gelişimine ayak uydurarak devam ettirmeye çalışıyoruz.

Cevizli halı yıkama tesislerinde bulunan son teknolojik makineler sayesinde halılarınız hijyenik ve sağlıklı bir şekilde temizlenmiş oluyor. Halı Yıkama firması olarak işimizi kaliteli ve titiz bir şekilde saygı duyarak yapmaktayız. Kurulumuzdan vermiş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde mutlu müşteri portföyüne sahibiz.

Cevizli halı yıkama firması olarak halılarınızı ücretsiz bir şekilde firmamız servisleri ile kapınızdan alıyoruz. Halılarınız leke ve modellerine göre tesisimizde ayrıldıktan sonra lekelerin yumuşamaları için havuzlarda bekletiliyor. Havuzlardan çıkarılan halılar son teknolojik makineler ve doğal şampuanlar kullanılarak halıya hasar vermeden hijyenik bir yıkama gerçekleşiyor. Yıkama işleminden sonra halılar kurutulup parfümleme işlemlerinden sonra özenle paketlenerek ek ücret alınmadan kapınıza teslim ediliyor.

474 kez görüntülendi